JG18-0.5HPX-ESD
Description
18G 0.5" HP SERIES TIP ID .033"
DataSheet
JG18-0.5HPX-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:18
Outer Diameter:0.050" (1.27mm)
Inner Diameter:0.033" (0.84mm)