JG25-0.5HP-45-ESD
Description
25G 0.5" HP SERIES TIP ID .010"
DataSheet
JG25-0.5HP-45-ESD PDF
Type Description
Series:HP
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Angled 45°
Gauge:25
Outer Diameter:-
Inner Diameter:0.010" (0.25mm)