JG25-1.5HPX
Manufacturer
Jensen Global Inc.
VIGOR # :
Description
25G 1.5" HP SERIES TIP ID .010"
Catalog
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
DataSheet
JG25-1.5HPX PDF
Type Description
Series:HP
Package:Box
Part Status:Active
Type:Dispenser Needle, Tip
Tip Type:Straight
Gauge:25
Outer Diameter:0.020" (0.51mm)
Inner Diameter:0.010" (0.25mm)