TL1010-10
Manufacturer
Bantam Tools
VIGOR # :
Description
END MILL FLAT 1/100" 10PK
Catalog
Drill Bits, End Mills
DataSheet
TL1010-10 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:End Mill, Flat
Diameter - Bit:0.010" (0.25mm)
Diameter - Shank:0.125" (3.18mm)