DS000-KD-32000
Manufacturer
Keil (ARM)
VIGOR # :
Description
ARM DS SILVER EDITION NL
Catalog
Software, Services
DataSheet
DS000-KD-32000 PDF
Type Description
Series:DS-5™
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:License
Applications:-
Edition:Silver
License Length:-
License - User Details:Fixed Node
Operating System:-
For Use With/Related Products:-
Media Delivery Type:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ED08PR7AR-0D
ED08PR7AR-0D
ADVANCE REPLACEMENT: 4TH YEAR CO
968SPUSTL3
968SPUSTL3
USHOP+ STORE BI PUBLIC CLOUD EIS
EF-DI-32G-FC-FEC-PROJ
EF-DI-32G-FC-FEC-PROJ
LOGICORE, 32G FIBRE CHANNEL REED
PX0844/B/0M50/B
PX0844/B/0M50/B
CABLE PLUG IP68 USB B-B 500MM
SRWBAXISCPLR
SRWBAXISCPLR
AXIS COUPLER FOR WIRE MESH CABLE
SS220BF-HF
SS220BF-HF
DIODE SCHOTTKY 2A 200V SMBF