1422UW12
Description
BOX STEEL GRAY 36"L X 48"W
DataSheet
1422UW12 PDF
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:36.000" L x 48.000" W (914.40mm x 1219.20mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):1728in² (1.115 m²)