SDU24EXTBC6
Description
EXT BATT CABLE FOR DC UPS 24V
DataSheet
SDU24EXTBC6 PDF
Part Status:Active
Accessory Type:Cable
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BTM-247
BTM-247
BATTERY HOLDER FOR 24V72AH BPNL
SCV-ELE-10K-6208-P
SCV-ELE-10K-6208-P
UPS MODULE WITH PARALLEL CARD AN
COVERPLATE (1) 1.640 HOLE FOR320
UF80B12-BWLR
UF80B12-BWLR
FAN AXIAL 80X25MM 115VAC WIRE
015512
CPU BOARD INTEL ATOM X5 1.3GHZ
CAF1100030
CAF1100030
PATCHCORD B10GXF CMR BLK 30F
SDU24EXTBC6
SDU24EXTBC6
EXT BATT CABLE FOR DC UPS 24V