SCV-ELE-10K-6208-P
Manufacturer
Staco Energy Products Co.
VIGOR # :
Description
UPS MODULE WITH PARALLEL CARD AN
Catalog
Accessories
DataSheet
SCV-ELE-10K-6208-P PDF
Type Description
Series:UniStar® VP
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Electronics Module
For Use With/Related Products:UPS Systems
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
COVERPLATE (1) 1.640 HOLE FOR320
SNMPCARD PC
SNMPCARD PC
SNMP WEB CARD S3K
W07-BW3-1BD
W07-BW3-1BD
208V UPS START-UP SERVICE (10-20
HR-3U-2500F3
HR-3U-2500F3
BATTERY PACK NIMH 3.6V AA
NG-9512
NG-9512
CABLE GLAND 4-6.4MM PG9 NYLON
9T06031A3600DAHFT
9T06031A3600DAHFT
RES SMD 360 OHM 0.5% 1/10W 0603