OI-915GISFPM
Manufacturer
Antenna Technologies Limited Company
VIGOR # :
Description
915 MHZ GROUND IND SLOT OMNI NR
Catalog
RF Antennas
DataSheet
OI-915GISFPM PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:-
Frequency (Center/Band):915MHz
Frequency Range:902MHz ~ 928MHz
Antenna Type:-
Number of Bands:1
VSWR:-
Return Loss:-
Gain:2.5dBi
Power - Max:50 W