SPK10-0.006-AC-1212
Description
THERM PAD 304.8MMX304.8MM W/ADH
DataSheet
SPK10-0.006-AC-1212 PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Usage:-
Type:Pad, Sheet
Shape:Square
Outline:304.80mm x 304.80mm
Thickness:0.0060" (0.152mm)
Material:Silicone Rubber
Adhesive:Adhesive - One Side
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.3W/m-K