S99MS02G20029
Manufacturer
SkyHigh Memory Limited
VIGOR # :
Description
IC GATE NAND
Catalog
Memory
DataSheet
S99MS02G20029 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Memory Type:-
Memory Format:-
Technology:-
Memory Size:-
Memory Interface:-
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
S99ML04G10043
S99ML04G10043
IC GATE NAND
MT29F128G08AUABAC5:B
MT29F128G08AUABAC5:B
IC FLASH 128GBIT PARALLEL 52VLGA
MT29F4T08EYCBBG9-37ES:B TR
MT29F4T08EYCBBG9-37ES:B TR
IC FLASH 4TB PARALLEL 267MHZ
TV15C200JB-HF
TV15C200JB-HF
TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
UZJPBU130BL
UZJPBU130BL
ZONE CORD, CAT 6A, UTP SOLID PLE