0SAO1.25Z
Manufacturer
Wickmann / Littelfuse
VIGOR # :
Description
ACS TYPE S FUSE ADAPTER 1.25A
Catalog
Accessories
DataSheet
0SAO1.25Z PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Adapter
For Use With/Related Products:Fuse; S Type Plug
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BASE TYPE2 ARRESTERS DIN RAIL
3P25U3/45
3P25U3/45
BUSBAR3 PHASE25SQMMPIN TYPE 45 L
MSVCPM4-63-12
MSVCPM4-63-12
FOR 4 GMS-63+ACCS (SIDE MNT AUX)
1210Y0500393MXR
1210Y0500393MXR
CAP CER 0.039UF 50V X7R 1210
PA2281
PA2281
BLADE CASSETTE CST PRO ORANGE CA
0SAO1.25Z
0SAO1.25Z
ACS TYPE S FUSE ADAPTER 1.25A
KPSE00F12-3SY
KPSE00F12-3SY
CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP