MOCB-12-V-10A
Description
VER. BRACKET-TYPE II MOD,10A 12V
DataSheet
MOCB-12-V-10A PDF
Type Description
Series:MOCB-12-V
Breaker Type:-
Current Rating (Amps):10A
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:12 V
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR SOLID STATE 6A 24VDC