3120-F321-P7T1-W01D-15A
Manufacturer
E-T-A
VIGOR # :
Description
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Catalog
Circuit Breakers
DataSheet
3120-F321-P7T1-W01D-15A PDF
Type Description
Series:3120-F
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Mounting Type:Panel Mount
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):15A
Voltage Rating - AC:250 V
Voltage Rating - DC:50 V
Actuator Type:Rocker
Number of Poles:2
Illumination:-
Illumination Voltage (Nominal):-
Approval Agency:CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CX2-B0-14-620-22A-06C
CX2-B0-14-620-22A-06C
CIR BRKR MAG-HYDR 20A 600VDC
CPP11S-52-7.00A-40099-7-V
CPP11S-52-7.00A-40099-7-V
CIR BRKR MAG-HYDR 7A PUSH-PULL
CIR BRKR THRM 20A 240VAC 60VDC
3120-F321-P7T1-W01D-15A
3120-F321-P7T1-W01D-15A
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
SiT3373AI-1E2-33NZ614.400000T
SiT3373AI-1E2-33NZ614.400000T
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
SiT3372AC-4B3-33NE61.440000X
SiT3372AC-4B3-33NE61.440000X
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ HCSL