W91-X152-40
Description
CIR BRKR MAG-HYDR 40A 65VDC
DataSheet
W91-X152-40 PDF
Breaker Type:Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):40A
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:65 V