LMLB1-1RLS4-35530-10-V
Manufacturer
Sensata Technologies – Airpax
VIGOR # :
Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Catalog
Circuit Breakers
DataSheet
LMLB1-1RLS4-35530-10-V PDF
Type Description
Series:LML
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:Panel Mount
Breaker Type:Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:-
Actuator Type:Lever
Number of Poles:1
Illumination:None
Illumination Voltage (Nominal):-
Approval Agency:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
IULHK111-1REC4R-64-1.00-AE-01
IULHK111-1REC4R-64-1.00-AE-01
CIR BRKR MAG-HYDR 1A LEVER
IULHK111-1REC4R-66F-1.00-E-91
IULHK111-1REC4R-66F-1.00-E-91
CIR BRKR MAG-HYDR
8340-G211-P1F4-A4H111-5A
8340-G211-P1F4-A4H111-5A
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
AC2010FK-07681RL
AC2010FK-07681RL
RES SMD 681 OHM 1% 3/4W 2010
DSC1121AI5-010.0000
DSC1121AI5-010.0000
MEMS OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
LMLB1-1RLS4-35530-10-V
LMLB1-1RLS4-35530-10-V
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
TVPS00RF-11-99HA
TVPS00RF-11-99HA
CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP