MRCBP-H-30C
Manufacturer
OptiFuse
VIGOR # :
Description
CIR BRKR 30A 32VDC PUSH-RESET
Catalog
Circuit Breakers
DataSheet
MRCBP-H-30C PDF
Type Description
Series:MRCBP-H
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:Chassis Mount
Breaker Type:-
Current Rating (Amps):30A
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:32 V