LMLK1-1RLS4-40000-40-V
Manufacturer
Sensata Technologies – Airpax
VIGOR # :
Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Catalog
Circuit Breakers
DataSheet
LMLK1-1RLS4-40000-40-V PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:-
Breaker Type:-
Current Rating (Amps):-
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:-
Actuator Type:-
Number of Poles:-
Illumination:-
Illumination Voltage (Nominal):-
Approval Agency:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
410-K-4-04-SI-20A
410-K-4-04-SI-20A
CIRC BRKR THRM MAGNETIC
LEGBX66-37357-4-V
LEGBX66-37357-4-V
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
IUGN111-1-61-30.0
IUGN111-1-61-30.0
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A
SMAJ26CA-HF
SMAJ26CA-HF
DIODE TVS 26V 400W SMA BI-DIR
SIT1602BC-22-33N-33.000000D
SIT1602BC-22-33N-33.000000D
MEMS OSC XO 33.0000MHZ H/LV-CMOS
SIT8208AI-G3-33E-24.000000Y
SIT8208AI-G3-33E-24.000000Y
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV