JAM-3-1REC5-63-5-B4-200
Manufacturer
Sensata Technologies – Airpax
VIGOR # :
Description
CIR BRKR MAG-HYDR 200A 240VAC
Catalog
Circuit Breakers
DataSheet
JAM-3-1REC5-63-5-B4-200 PDF
Type Description
Series:JAM
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:Panel Mount
Breaker Type:Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):200A
Voltage Rating - AC:240 V