GFR2B10100
Manufacturer
Altech Corporation
VIGOR # :
Description
EGFP+OL 10A277V AC 100MA B TRIP
Catalog
Circuit Breakers
DataSheet
GFR2B10100 PDF
Type Description
Series:GFR
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:DIN Rail
Breaker Type:-
Current Rating (Amps):10A
Voltage Rating - AC:277 V