2210-T230-K0T1-H0-16A
Description
CIRC BRKR THRM
DataSheet
2210-T230-K0T1-H0-16A PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):16A
Voltage Rating - AC:277 V
Voltage Rating - DC:65 V