2210-T220-K0F2-H231-2.5A
Description
CIR BRKR THERM 2.5A 250VAC/65VDC
DataSheet
2210-T220-K0F2-H231-2.5A PDF
Breaker Type:Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):2.5A
Voltage Rating - AC:250 V
Voltage Rating - DC:65 V