LELB1-1REC5-52-100.-1-91-V
Description
CIR BRKR MAG-HYDR
DataSheet
LELB1-1REC5-52-100.-1-91-V PDF
Breaker Type:Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):100A
Voltage Rating - AC:415 V
Voltage Rating - DC:80 V