ACBP-N-15A
Description
CIR BRKR 15A 32VDC AUTO RESET
DataSheet
ACBP-N-15A PDF
Type Description
Series:ACBP-N
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:Chassis Mount
Breaker Type:-
Current Rating (Amps):15A
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:32 V