IEGF6-1-72-35.0-A-01-V
Description
CIR BRKR MAG-HYDR
DataSheet
IEGF6-1-72-35.0-A-01-V PDF
Breaker Type:Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):35A
Voltage Rating - AC:250 V
Voltage Rating - DC:80 V