127-P10-H-KF-050022-2.5A
Manufacturer
E-T-A
VIGOR # :
Description
CIRC BRKR THRM
Catalog
Circuit Breakers
DataSheet
127-P10-H-KF-050022-2.5A PDF
Type Description
Series:127
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:Panel Mount
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):2.5A
Voltage Rating - AC:250 V
Voltage Rating - DC:50 V