TA45-ABFRSJ22C0-AZM10
DataSheet
TA45-ABFRSJ22C0-AZM10 PDF
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):2.2A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:60 V