0CNN350.V
Description
FUSE STRP 350A 125VAC/48VDC BOLT
DataSheet
0CNN350.V PDF
Fuse Type:Fuse Strip
Current Rating (Amps):350A
Voltage Rating - AC:125 V
Voltage Rating - DC:48 V