0LMF03.2U
Description
FUSE CARTRIDGE 3.2A 300VAC
DataSheet
0LMF03.2U PDF
Fuse Type:Cartridge
Current Rating (Amps):3.2A
Voltage Rating - AC:300 V
Package / Case:Cartridge
Size / Dimension:0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)