
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 1.5SMC, TransZorb® |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | - |
| Bidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 28.2V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 31.4V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 45.7V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 32.8A |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-214AB, SMC |
| Supplier Device Package: | SMC (DO-214AB) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3500 |
Current price of 1.5SMC33CA-E3/9AT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 9.4V 15.6V 1.5KE
TVS DIODE 14.5V 25V SOT23
TVS DIODE 5V SOT563
FIXED IND 8.7NH 700MA 120 MOHM
TVS DIODE 28.2V 45.7V DO214AB
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL