
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TransZorb® |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | - |
| Bidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 22V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 24.4V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 35.5V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 42.3A |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-214AB, SMC |
| Supplier Device Package: | DO-214AB (SMCJ) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 850 | ||
| 1700 | ||
| 2550 | ||
| 5950 | ||
| 21250 |
Current price of SMCJ22CA-E3/57T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 58V 92.4V P600
DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 400W
TVS DIODE 3.3V 11V SOD523
TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
CONN HEADER SMD 13POS 2MM
CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD PCB
HD-BNC JACK TO HD-BNC JACK, 12G