
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Automotive, AEC-Q101, PAR® |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | 1 |
| Bidirectional Channels: | - |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 7.78V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 8.65V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 13V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 29.9A |
| Power - Peak Pulse: | 400W |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | Automotive |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 185°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-214AC, SMA |
| Supplier Device Package: | DO-214AC (SMA) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3600 |
Current price of TPSMA9.1AHE3_B/H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
TVS DIODE 8V 13.6V CASE 5A
TVS DIODE 24V 43V 8SO
TVS DIODE 7.78V 13V DO214AC
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS