
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | - |
| Bidirectional Channels: | 2 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 24V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 26.7V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 57V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 5A (8/20µs) |
| Power - Peak Pulse: | 500W |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | Ethernet |
| Capacitance @ Frequency: | 3pF @ 1MHz |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package: | 8-SO |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 |
Current price of USB50824C-A/TR13 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 33V 53.3V SMC
TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
FIXED IND 62NH 50MA 3.3 OHM SMD
TVS DIODE 24V 57V 8SO
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
AC-DC, 15 W, 5 VDC, SINGLE OUTPU