
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Automotive, AEC-Q101, TransZorb® |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | - |
| Bidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 9.4V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 10.5V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 15.6V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 25.7A |
| Power - Peak Pulse: | 400W |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | Automotive |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Supplier Device Package: | DO-204AL (DO-41) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5500 |
Current price of BZW04-9V4BHE3/54 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 9.4V 15.6V DO204AL
TVS DIODE
TVS DIODE 94V 152V DO204AL
TVS DIODE 9.4V 15.6V DO204AL
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
FIXED IND 39NH 680MA 190 MOHM