
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SM15T, TransZorb® |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | - |
| Bidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 20.5V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 22.8V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 33.2V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 45A |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-214AB, SMC |
| Supplier Device Package: | DO-214AB (SMCJ) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3400 |
Current price of SM15T24CA-M3/57T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 19V 30.8V DO214AB
TVS DIODE 71V 111.5V P600
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
TVS DIODE 20.5V 33.2V DO214AB
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ HCSL
CONN HEADER SMD 44POS 2.54MM
AC/DC CONVERTER 24V 31W