
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SMAJE |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | 1 |
| Bidirectional Channels: | - |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 200V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 224V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 324V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 1.3A |
| Power - Peak Pulse: | 400W |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | Telecom |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-214AC, SMA |
| Supplier Device Package: | SMA |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SMAJE200A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 5.8V 10.5V DO201
TVS DIODE 85.5V 137V DO214AA
TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
FIXED IND 330NH 865MA 150 MOHM
TVS DIODE 200V 324VC 400W SMA
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP