
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Automotive, AEC-Q101, 1.5SMC, TransZorb® |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | 1 |
| Bidirectional Channels: | - |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 18.8V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 20.9V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 30.6V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 49A |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | Automotive |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-214AB, SMC |
| Supplier Device Package: | SMC (DO-214AB) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1700 |
Current price of 1.5SMC22AHE3/57T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 44V 76.34V P600
TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO201
TVS DIODE 18.8V 30.6V DO214AB
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 5.2V 100W