SMA4F22A
Description
400 W TVS IN SMA FLAT
DataSheet
SMA4F22A PDF
Bidirectional Channels:-
Voltage - Reverse Standoff (Typ):22V
Voltage - Breakdown (Min):24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:48.3V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):11.2A
Power - Peak Pulse:400W
Capacitance @ Frequency:-
Operating Temperature:-55°C ~ 175°C (TJ)