
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | - |
| Bidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 3.3V (Max) |
| Voltage - Breakdown (Min): | - |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 10.5V (Typ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 18A (8/20µs) |
| Power - Peak Pulse: | 260W |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | Ethernet |
| Capacitance @ Frequency: | 1.2pF @ 1MHz |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SOD-882 |
| Supplier Device Package: | TSLP-2-17 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of ESD300B102LRHE6327XTSA1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 3.3V 9.8V 4WLCSP
TVS DIODE 171V 353V DO15
TVS DIODE 170V 275V CASE 5A
TVS DIODE
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD SMD
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM