SZM4F6.5A
Description
TVS DIO 400W 6.5V 35.7V SOD-123F
DataSheet
SZM4F6.5A PDF
Bidirectional Channels:-
Voltage - Reverse Standoff (Typ):6.5V
Voltage - Breakdown (Min):-
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:35.7V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):-
Power - Peak Pulse:400W
Capacitance @ Frequency:-
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C (TJ)