
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PAR®, eSMP® |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | 1 |
| Bidirectional Channels: | - |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 11.1V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 12.4V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 18.2V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 22A |
| Power - Peak Pulse: | 400W |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 185°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | DO-220AA |
| Supplier Device Package: | DO-220AA (SMP) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TPSMP13A-E3/84A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 120V 193V P600
TVS DIODE 22V 35.5V SMC
TVS DIODE 3V 8UQFN
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
TRANS PNP 40V 2A SOT89
TVS DIODE 11.1V 18.2V DO220AA
IC RF SWITCH SPDT 6QFN