
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | 1 |
| Bidirectional Channels: | - |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 8V (Max) |
| Voltage - Breakdown (Min): | 10V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 13V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | - |
| Power - Peak Pulse: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-UFBGA, WLCSP |
| Supplier Device Package: | S-WLP-4 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of BGF119E6329XTSA1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 40.2V 68.04V DO204AL
TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
TVS DIODE 12.8V 21.2V DO214AB
TVS DIODE 8V 13V WLP-4
CONN PLUG MALE 24P GOLD SLDR CUP
D38999/23HF67CE