U357-025-2
Manufacturer
Tripp Lite
VIGOR # :
Description
DUAL-BAY USB 3.0 SUPERSPEED TO 2
Catalog
Accessories
DataSheet
U357-025-2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Accessory Type:External Storage
Specifications:Data Transfer up to 5.0Gbps
For Use With/Related Products:Notebook
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MARKER PEN 0.25MM LINE THICKNESS
PLASTIC MAG FOR CMS-P1 PLOTTER
SANOXY-DSV-LAPTOPCOOLER
SANOXY-DSV-LAPTOPCOOLER
SANOXY LAPTOP COOLING PAD WITH L
SPW2430HR5H-B
SPW2430HR5H-B
MAMET MIC ANALOG TOP PORT
SN74HCS166DR
SN74HCS166DR
8-BIT PARALLEL-LOAD SHIFT REGIST
U357-025-2
U357-025-2
E0512XT-1WR3-TR
E0512XT-1WR3-TR
DC DC CONVERTER 1W 12V DIP SMD