M20U6-N3W
Manufacturer
CTI Electronics
VIGOR # :
Description
PLUG-N-PLAY USB MED-CLNRM MOUSE
Catalog
Computer Mouse, Trackballs
DataSheet
M20U6-N3W PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Mouse
Interface:USB
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
837
TRACKPAD CAP MCU-FRIENDLY PS/2
JW-8000
JW-8000
CHERRY MW 8 ADVANCED
TG-WMS-W-803
TG-WMS-W-803
MOUSE USB WIRELESS WHITE SEALED
SSR RELAY SPST-NO 30A 1-50V
AR IPW 1614 W T
AR IPW 1614 W T
BOX NEMA4X 16X14X3.31" HMI COVER
M20U6-N3W
M20U6-N3W
D4C1720-4
D4C1720-4
17.00 - 20.00 GHZ CIRCULATOR