G80-1800-LPAUS0
Manufacturer
Cherry Americas
VIGOR # :
Description
KEYBOARD 101KEY PS2 BEIGE
Catalog
Keyboards
DataSheet
G80-1800-LPAUS0 PDF
Type Description
Series:G80
Package:-
Part Status:Obsolete
Type:Keyboard
Number of Keys:101
Interface:PS/2
Features:-
Color:Beige
Size / Dimension:15.940" L x 7.090" W x 1.730" H (405.00mm x 180.00mm x 44.00mm)