G81-1800LUMUS-0
Description
KEYBOARD COMPACT 104 KEY USB GRY
DataSheet
G81-1800LUMUS-0 PDF
Type Description
Series:G81-1800
Package:Box
Part Status:Obsolete
Type:Keyboard
Number of Keys:104
Interface:USB
Features:-
Color:Light Gray
Size / Dimension:15.940" L x 7.090" W x 1.730" H (405.00mm x 180.00mm x 44.00mm)