G81-1800HPU
Description
KEYBOARD 101 KEY COMPACT PS2
DataSheet
G81-1800HPU PDF
Type Description
Series:G81-1800
Package:-
Part Status:Obsolete
Type:Keyboard
Number of Keys:101
Interface:PS/2
Features:-
Color:Beige
Size / Dimension:15.940" L x 7.090" W x 1.730" H (405.00mm x 180.00mm x 44.00mm)