96LEDK-C121WX40NL1
Manufacturer
Advantech
VIGOR # :
Description
12.1 WXGA, LVDS 400 NITS, 176/17
Catalog
Monitors
DataSheet
96LEDK-C121WX40NL1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:-
Interface:-
Dot Pixels:-
Diagonal Screen Size:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
IDS-3112N-60XGA1E
IDS-3112N-60XGA1E
12.1" XGA OPEN FRAME MONITOR 6
96LEDK-A215FH25NF5
96LEDK-A215FH25NF5
21.5 FHD, D-LVDS, 250NITS, 178/1
UTC-510DG-ATB0E
UTC-510DG-ATB0E
10.1" UTC GLASS ONLY PANEL WITH
COBRA PLIERS QUICKSET STYLE
AKCHMM-2
AKCHMM-2
CABLE 2RCA MALE-MALE 2M
96LEDK-C121WX40NL1
96LEDK-C121WX40NL1
LTD-322JD
LTD-322JD
DISPLAY 7-SEG 0.3" DBL RED 10DIP