96PR-102-UBM3-M
Manufacturer
Advantech
VIGOR # :
Description
MOBILE PRINTER 3" 203DPI US
Catalog
Printers, Label Makers
DataSheet
96PR-102-UBM3-M PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Handheld
Type Attributes:Thermal Printer, Direct
Style:Barcodes, Labels, Receipts
Specifications:203 dpi (8 dots/mm), Bluetooth, Print Speed 4" (102mm/s), Print Width 3" (76mm), USB 2.0, WiFi