RJADK15S7080811
Description
ADAPT DB15F TO RJ45 JACK BLACK
DataSheet
RJADK15S7080811 PDF
Part Status:Active
Convert From (Adapter End):D-Sub, 15 Pin Female
Convert To (Adapter End):Modular, Female Jack, 8p8c (RJ45)
Features:-
Color:Black
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN D-SUB PLUG 9POS STR
2791
ADAPT 1/8" JCK TO TERM BLK 3POS